banner120
Öne Çıkanlar sigara fiyatları meb beypazarı CİMER Dest-i İzdivaç

Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur Sonuçları

Ziraat Türkiye Kupası 2. tur maçları sonrasında sahadan galibiyetle ayrılan 15 takım, 3. tur vizesini kaptı.

Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur Sonuçları

Ziraat Türkiye Kupası 2. turu bugün oynanan 15 maçla başladı. Oynanan maçlar neticesinde 15 takım 3. tura yükseldi.

Osmanlıspor, 1461 Trabzon, Fatih Karagümrük, Amed Sportif Faaliyetler, Ümraniyespor, Büyükçekmece Tepecikspor, Bandırmaspor, Balıkesirspor, Payasspor, Akhisar Belediyespor, Denizlispor, Göztepe, Diyarbekirspor, Adanaspor ve Antalyaspor 3. tur vizesini elde eden takımlar oldu.  

22 Eylül Salı günü Ziraat Türkiye Kupası 2. tur maç sonuçları:

Diyarbekirspor - Medicana Sivasspor:  1-0

Osmanlıspor - Kızılcabölükspor: 6-0

1461 Trabzon - Tarsus İdmanyurdu: 4-0

Yeni Amasyaspor - Fatih Karagümrük: 1-2

Amed Sportif Faaliyetler - Karaman Belediyespor: 2-1

Kilis Belediyespor - Ümraniyespor: 1-3

Büyükçekmece Tepecikspor - Samsunspor: 2-1

Bandırmaspor - Keçiörengücü: 1-1 (7-6 penaltı atışlarıyla)

Manisa Büyükşehir Belediyespor - Balıkesirspor: 2-3

Denizlispor - Fethiyespor: 0-0 (3-0 penaltı atışlarıyla)

Ankaragücü - Payasspor: 0-2

Akhisar Belediyespor - Yomraspor: 2-0

Göztepe - Büyükşehir Belediye Erzurumspor: 1-1 (3-0 penaltı atışlarıyla)

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor - Adanaspor: 0-1

Antalyaspor - Çorum Belediyespor: 1-0

 2. turda yarın 34 karşılaşma daha oynanacak. 23 Eylül Çarşamba günü oynanacak maçların programı şu şekilde;

13.30 Zonguldak Kömürspor - Kayserispor (Karaelmas Kemal Köksal)

13.30 Iğdır Arasspor/Van Büyükşehir Belediyespor galibi - Altınordu

13.30 Cizrespor - Nazilli Belediyespor

13.30 Kurtalanspor - Karşıyaka (Kurtalan Şehir)

14.00 Kahramanmaraşspor - Pazarspor (12 Şubat)

14.00 Sivas Belediyespor - Alanyaspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

14.00 Etimesgut Belediyespor - Hatayspor (Etimesgut Kemal Atatürk)

14.00 Ankara Demirspor - Sarıyer (TCDD Ankara Demirspor)

14.00 Kastamonuspor 1966 - Konya Anadolu Selçukspor (Kastamonu Gazi)

14.00 Hacettepe - Çine Madranspor (Ankara 19 Mayıs)

14.00 Yeni Amasyaspor - Fatih Karagümrük (Amasya 12 Haziran)

14.30 Manavgatspor - Adana Demirspor (Evrenseki)

14.30 Orhangazispor - Yeni Malatyaspor (Orhangazi İlçe)

14.30 Sultanbeyli Belediyespor - Şanlıurfaspor (Sultanbeyli Gölet)

14.30 Kırklarelispor - BUGSAŞ Spor (Lüleburgaz 8 Kasım)

14.30 Dardanelspor - Tokatspor (Çanakkale 18 Mart)

14.30 Bucaspor - Sancaktepe Belediyespor (Yeni Buca)

14.30 Gölcükspor - Kayseri Erciyesspor (Gölcük Şehir)

14.30 Kartalspor - Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Kartal)

14.30 İnegölspor - Gümüşhanespor (İnegöl İlçe)

14.30 Düzcespor - Kocaeli Birlikspor (Düzce 18 Temmuz)

14.30 İstanbulspor - Manisaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.30 Tekirdağspor - Orduspor (Tekirdağ Namık Kemal)

14.30 UTAŞ Uşakspor - Bayrampaşa (1 Eylül Şehir)

14.30 Pendikspor - 24 Erzincanspor (Pendik)

14.30 Aydınspor 1923 - Anadolu Üsküdar 1908 (Adnan Menderes)

14.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Menemen Belediyespor (Bodrum İlçe)

15.00 Giresunspor - Eyüpspor (Giresun Atatürk)

15.00 Elazığspor - Bursa Nilüferspor (Elazığ Atatürk)

15.00 Boluspor - Çatalcaspor (Bolu Atatürk)

15.00 Kardemir Karabükspor - Arsinspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

15.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Tuzlaspor (Kamil Ocak)

16.00 Çaykur Rizespor - Adliyespor (Rize Yeni Şehir)

18.30 Kasımpaşa - Tire 1922 (Recep Tayyip Erdoğan)

21.00 Eskişehirspor - Körfez İskenderunspor (Eskişehir Atatürk)

Anahtar Kelimeler:
Ziraat Türkiye Kupası
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.