banner120
Öne Çıkanlar sigara fiyatları meb TEOG resmi gazete Dest-i İzdivaç

Yozgat İl MEM müdürlük atama sonuçları

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğü, 2016 yılı müdürlük görevlendirme sonuçlarını açıkladı. Yozgat müdürlük görevlendirme atama sonuçları ile ilgili detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Yozgat İl MEM müdürlük atama sonuçları

Yozgat İl Milli eğitim Müdürlüğü, 2016 yılına ilişkin müdürlük görevlendirme sonuçlarını resmi internet sitesinden açıkladı. Yozgat İl MEM tarafından açıklanan müdürlük atama sonuçlarında, başvuruda bulunan yöneticilerin-müdürlerin yeni görev yerleri verildi. Aşağıdaki tablodan Yozgat İl MEM müdürlük atama sonuçlarını öğrenebilirsiniz. 

2016 yılı Yozgat Müdürlük görevlendirme sonuçları

 

SIRA ADI SOYADI BRANŞI ILÇESI YENİ GÖREV YERİ
1 ALİ ECE Sınıf Öğretmenliği YERKÖY Atatürk İlkokulu
2 NURİ AKSOY Din Kült. ve Ahl.Bil. KADIŞEHRİ Halıköy İlkokulu
3 AYŞE YAŞAR Grafik ve Fotoğraf/Grafik MERKEZ Halide Edip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
4 YASİN ÖZCAN Sınıf Öğretmenliği BOĞAZLIYAN Yamaçlı İsmet İnönü İlkokulu
5 ELMAS DEMİRBAŞ Okul Öncesi Öğrt SORGUN Kınalı Hasan Anaokulu
6 SAVAŞ ÇETİN Coğrafya SORGUN Mevlüde-Ahmet Doğanay Fen Lisesi
7 MİTHAT DEMİRBİLEK Teknoloji ve Tasarım AKDAĞMADENİ 75.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu
8 AHMET ÖZEN İ.H.L. Meslek Dersleri AKDAĞMADENİ Akdağmadeni Anadolu İmam Hatip Lisesi
9 MEHMET ÖZEN Türkçe AKDAĞMADENİ Atatürk Ortaokulu
10 KAMİL TÜRKEL Sosyal Bilgiler SORGUN Çiğdemli Ortaokulu
11 AHMET ERDEM Sınıf Öğretmenliği ÇEKEREK Bayındırhüyük İlkokulu
12 ORHAN DAĞISTAN Sınıf Öğretmenliği AYDINCIK Kazankaya 75.Yıl İlkokulu
13 VEYSEL KOÇAK İlköğretim Matematik Öğr. SORGUN Agâhefendi Ortaokulu
14 VEHBİ CANDEMİR Sınıf Öğretmenliği MERKEZ Bişek Şehit Adem Kocadağ İlkokulu
15 BEKİR ERCAN Sınıf Öğretmenliği MERKEZ Sarıfatma İlkokulu
16 NAMİ YURDAKUL Sınıf Öğretmenliği AKDAĞMADENİ Kirsinkavağı İlkokulu
17 MUSTAFA KARAÇALI Din Kült. ve Ahl.Bil. BOĞAZLIYAN Boğazlıyan Zeynel Deniz Anadolu İmam Hatip Lisesi
18 RIZA ÖNDEM Türkçe SARAYKENT Ozan Şehit Necati Binekçi Ortaokulu
19 SERDAR KESKİN Matematik BOĞAZLIYAN Cemil Çiçek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
20 FUAT ARKAÇ Beden Eğitimi SARIKAYA Hisarbey Ortaokulu
21 FATİH KONUK Sınıf Öğretmenliği SARAYKENT Marziye-İbrahim Ertek İlkokulu
22 FAZLI İBİŞ Görsel Sanatlar ŞEFAATLİ Şefaatli İmam Hatip Ortaokulu
23 ŞAKİR DURAN Beden Eğitimi MERKEZ Yunus Emre Ortaokulu
24 MURAT ULUYÜZ Sınıf Öğretmenliği ÇEKEREK Koyunculu İlkokulu
25 MUSTAFA ERDOĞAN İ.H.L. Meslek Dersleri SARIKAYA Sarıkaya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
26 LEYLA ÇALIK Din Kült. ve Ahl.Bil. BOĞAZLIYAN Boğazlıyan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
27 NECMETTİN İNCE Tarih ÇEKEREK Çekerek Anadolu İmam Hatip Lisesi
28 YUSUF BÜYÜK Teknoloji ve Tasarım BOĞAZLIYAN Boğazlıyan İmam-Hatip Ortaokulu
29 TURAN ÖZKAN Sınıf Öğretmenliği AKDAĞMADENİ Melikli İlkokulu
30 MESUT AKDEMİR Matematik ŞEFAATLİ Mesleki Eğitim Merkezi
31 ASIM AYTAÇ Elektrik-Elektronik Tek./Elektrik YERKÖY Mesleki Eğitim Merkezi
32 HALİL□İBRAHİM KARTAL Sınıf Öğretmenliği SARAYKENT İzibüyük İlkokulu
33 ATİLA YURT Sosyal Bilgiler SARIKAYA Babayağmur Ortaokulu
34 ŞULE YAĞMUR İ.H.L. Meslek Dersleri YERKÖY Yerköy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
35 AHMET KONAKÇI Beden Eğitimi AKDAĞMADENİ Akdağmadeni İmam-Hatip Ortaokulu
36 SEYHAN AKMAN ÇAKIRER Okul Öncesi Öğrt AKDAĞMADENİ TOGEM-DER Filiz Yılmaz Anaokulu
37 MURAT DOĞDAŞ Okul Öncesi Öğrt SORGUN Nene Hatun Anaokulu
38 ÖMER□GÖKSEL YILMAZ Sınıf Öğretmenliği ÇAYIRALAN Konuklar İlkokulu
39 TAHSİN KIZILTEPE Sınıf Öğretmenliği ÇEKEREK Akbay İlkokulu
40 SUAT ÖZKAYA Kimya/Kimya Teknolojisi SARAYKENT Saraykent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
41 TALAT ŞAHİN Kimya/Kimya Teknolojisi YERKÖY Şehit Sedat Nezih Özok Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
42 MENDERES OCAK Sınıf Öğretmenliği AYDINCIK Baydiğin İlkokulu
43 HACI MUSTAFA IŞIK Muhasebe ve Finansman SORGUN Sorgun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
44 MESUT GÜR Din Kült. ve Ahl.Bil. MERKEZ Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
45 İDİRİS ÇETİN İ.H.L. Meslek Dersleri MERKEZ Yozgat İmam Hatip Ortaokulu
46 EYYÜP CEYLAN Sınıf Öğretmenliği AYDINCIK Şehit Bekir Şimşek İlkokulu
47 ORHAN ŞAHİN Türkçe SORGUN Gülşehri Çötelli Ortaokulu
48 YILMAZ ÜNALMIŞ Sınıf Öğretmenliği SARIKAYA Yukarısarıkaya İlkokulu
49 FATİH ŞAHİN Din Kült. ve Ahl.Bil. SARIKAYA Şehit Hasan Hüseyin Aksoy Anadolu Lisesi
50 BÜLENT KANIBİR Sınıf Öğretmenliği KADIŞEHRİ Gümüşsu İlkokulu
SN ADI SOYADI BRANŞI - AÇIKLAMA
1 FERHAT AKSOY Matematik - Görevlendirme Yapılamadı (Tercih Ve Puan Üstünlüğü)
2 HÜSEYİN KILIÇ İlköğretim Matematik Öğr. - Görevlendirme Yapılamadı (Tercih Ve Puan Üstünlüğü)
3 MEHMET ŞİMŞEK Sınıf Öğretmenliği - Görevlendirme Yapılamadı (Tercih Ve Puan Üstünlüğü)
4 MUSTAFA VOLKAN İHTİYAR Sınıf Öğretmenliği - Görevlendirme Yapılamadı (Tercih Ve Puan Üstünlüğü)
5 OĞUZ ATİK Sınıf Öğretmenliği - Görevlendirme Yapılamadı (Tercih Ve Puan Üstünlüğü)
6 ÖMER YURTSEVDİ Sosyal Bilgiler - Görevlendirme Yapılamadı (Tercih Ve Puan Üstünlüğü)
7 RAHMAN MURATDAĞ Türkçe - Görevlendirme Yapılamadı (Tercih Ve Puan Üstünlüğü)
8 MUSTAFA KÖSE Sınıf Öğretmenliği - Yönetmeliğin 5. Maddesinin C Fıkrasına Göre Görevlendirme Şartını Taşımadığından Reddedildi.
Anahtar Kelimeler:
Yozgat
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.