banner120
Öne Çıkanlar ata aöf resmi gazete 28 ekim 2016 branş sıralama meb

Kocaeli müdürlük atama sonuçları açıklandı

İzmit-Kocaeli İl MEM, müdürlük atama sonuçlarını resmi internet sitesinden tablo halinde açıkladı. 2016 eğitim yılı müdürlük görevlendirme sonuçlarını açıklayan illerden biriside Kocaeli İl MEM oldu. 2016 Kocaeli l İL MEM müdürlük atama sonuçları sorgula öğren ile ilgili detaylar haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kocaeli müdürlük atama sonuçları açıklandı

Kocaeli-İzmit İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2016 yılı müdürlük görevlendirme sonuçlarını açıkladı.  Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü (Kocaeli İL MEM), 2016 Yılı müdürlük atama sonuçlarını resmi internet sitesinden yayımladı. Kocaeli İl MEM resmi internet sitesinden yapılan duyuruda, 2016 Müdürlük atama sonuçları açıklandı. 2016 yılı eğitim kurumu müdür görevlendirme sonuçlarını açıklayan Kocaeli İl MEM müdürlük görevine yükselen yöneticilerin puana göre yerleştiği kurumları açıkladı. Aşağıdaki tablodan Kocaeli İl MEM müdürlük sonuçlarına ulaşabilirsiniz.


Kocaeli İL MEM resmi internet sitesinden yapılan açıklama ile ilk defa veya yeniden müdürlük atama sonuçları belli oldu. Aşağıdaki tabloda İzmit-Kocaeli müdürlük atama sonuçlarını görebilirsiniz. 

 

S.NO AD SOYAD BRANŞ KURUM YERLEŞTİRME PUANI
1 MEHMET AKTAŞ Makine Tek./Makine ve Kalıp KARTEPE - (967516)Fevziye Tezcan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 58.723
2 MUSTAFA AYDIN Elektrik-Elektronik Tek./Elektronik GEBZE - (174191)İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 58.515
3 EYÜP YILMAZ Sınıf Öğretmenliği GEBZE - (702087)Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 58.213
4 İBRAHİM YILDIRIM Tarih İZMİT - (746246)Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 57.663
5 PİRALİ DEMİR Coğrafya DERİNCE - (752458)Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 56.458
6 ÇAYAN BÜYÜKDENİZ Türk Dili ve Edebiyatı ÇAYIROVA - (750958)Çayırova Güzeltepe Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi 56.403
7 AHMET KORKMAZ Coğrafya ÇAYIROVA - (974449)Şehit Davut Ali Karadağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 56.333
8 MURAT ŞENDOĞAN Sosyal Bilgiler KÖRFEZ - (967373)Körfez Orhangazi Anadolu Lisesi 56.328
9 AZMİ TUNÇ Muhasebe ve Finansman GEBZE - (750418)Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 56.265
10 FUAT BİNİCİ Türk Dili ve Edebiyatı GEBZE - (973236)Ticaret Odası Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 56.198
11 ERDOĞAN DAVUT Sosyal Bilgiler İZMİT - (709499)75. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu 56.100
12 KAMİL USLU Coğrafya GÖLCÜK - (964125)Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi 56.093
13 ADEM AKGÖL Türkçe GEBZE - (702131)Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu 55.810
14 ÖZCAN ÇAPUK Türkçe GEBZE - (174166)Halk Eğitim Merkezi 55.783
15 RIZA BAŞKÖK Tarih ÇAYIROVA - (973809)Şehit İlhan Kartal Anadolu Lisesi 55.718
16 SONGÜL DERELİ Felsefe DİLOVASI - (972204)Tavşancıl Marşall Boya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 55.718
17 SUAT ÇELİK Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji BAŞİSKELE - (759906)Başiskele Gübretaş Ortaokulu 55.495
18 HAYRETTİN TAN Din Kült. ve Ahl.Bil. GÖLCÜK - (174321)Gölcük Anadolu İmam Hatip Lisesi 55.395
19 İBRAHİM DEMİRCAN Elektrik-Elektronik Tek./Elektrik İZMİT - (967655)İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 55.340
20 ZAFER ASLAN Din Kült. ve Ahl.Bil. ÇAYIROVA - (973461)Şehit Er Mücahit Okur Anadolu İmam Hatip Lisesi 55.323
21 NECMETTİN KUYUCU Coğrafya GEBZE - (365171)Gebze Anibal Anadolu Lisesi 55.290
22 BİLAL DEMİR Türkçe GÖLCÜK - (703613)Ömer Seyfettin Ortaokulu 55.203
23 MEHMET SALİH KAÇMAZ Sınıf Öğretmenliği GEBZE - (976939)Gebze Kirazpınar İlkokulu 55.173
24 MEHMET AKIN Sağlık /Sağlık Hizmetleri DERİNCE - (746240)Seka Çocuk Dostları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 54.268
25 SELAMETTİN YÜCEL Sınıf Öğretmenliği ÇAYIROVA - (704629)Şehit İshak Öztürk İlkokulu 54.203
26 FİKRET SOLAR Sosyal Bilgiler DARICA - (706808)Darıca Deniz Yıldızları Ortaokulu 54.013
27 İSMAİL BAKİ Mobilya ve İç Mekan Tasarımı KÖRFEZ - (173795)Körfez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 53.768
28 METİN KURT Makine Tek./Makine ve Kalıp KÖRFEZ - (173795)Körfez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 53.740
29 FARUK ÖZAYDIN Sınıf Öğretmenliği KANDIRA - (700394)Zafer İlkokulu 53.698
30 HALİL KOCATÜRK Sosyal Bilgiler BAŞİSKELE - (708858)Misak-ı Milli Ortaokulu 53.693
31 RECEP VURUCU İlköğretim Matematik Öğr. KARTEPE - (701048)Derbent Ortaokulu 53.575
32 YUSUF BAYRAM Rehberlik KÖRFEZ - (750145)Körfez Anaokulu 53.373
33 ÖMER FARUK ÖZ Sınıf Öğretmenliği KÖRFEZ - (705173)Tüpraş İlkokulu 53.188
34 HÜLYA YELOK YAŞA Sağlık /Sağlık Hizmetleri KARTEPE - (972652)Kamer Öncel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 53.093
35 ZEKERİYA ARSLAN Kimya/Kimya Teknolojisi İZMİT - (970318)Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 53.040
36 METİN SUNAN Bilişim Teknolojileri DARICA - (969959)İMKB Darıca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 53.035
37 SADRİ KARAÖMEROĞLU Muhasebe ve Finansman DİLOVASI - (972204)Tavşancıl Marşall Boya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 53.010
38 SALİH ÖZCAN Okul Öncesi Öğrt DİLOVASI - (976579)Dilovası Solventaş İlkokulu 52.998
39 GÖKHAN GÜRKAYNAK Türk Dili ve Edebiyatı GEBZE - (174129)Gebze Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 52.813
40 MEHMET ÇEVİK Türk Dili ve Edebiyatı GEBZE - (218373)Gebze Anadolu Lisesi 52.773
41 MURAT KANMAZ Sınıf Öğretmenliği İZMİT - (707024)23 Nisan İlkokulu 52.658
42 SADIK YAZICI Türkçe GEBZE - (701911)Adem Yavuz Ortaokulu 52.513
43 MUAMMER KİLİM Sınıf Öğretmenliği GEBZE - (702102)Mimar Sinan İlkokulu 52.290
44 ZEKERİYA SOYDAŞ Makine Tek./Makine ve Kalıp İZMİT - (263719)Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 52.255
45 OLGUN BAYRAKTAR İngilizce GEBZE - (701966)Eşrefbey İlkokulu 52.245
46 ŞENER EKİNCİ Sınıf Öğretmenliği İZMİT - (703320)Gültepe İlkokulu 52.180
47 ADEM ÇALİK Kimya/Kimya Teknolojisi KARAMÜRSEL - (174512)Karamürsel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 52.140
48 ERCAN MENGÜNOĞUL Türkçe KÖRFEZ - (719035)Körfez İmam Hatip Ortaokulu 52.110
49 HALİM BAYAR Coğrafya KÖRFEZ - (309543)Çamlıtepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 52.110
50 YILDIZ GÜNER Okul Öncesi Öğrt ÇAYIROVA - (973358)Sultan Fatih Anaokulu 52.093
51 ÖNER ASLAN Sınıf Öğretmenliği DİLOVASI - (887669)Tavşancıl Ziya Toplan İlkokulu 52.045
52 MUAMMER KÖSE Sınıf Öğretmenliği KÖRFEZ - (701968)Ahmet Taner Kışlalı İlkokulu 52.040
53 METİN BERTAN Sınıf Öğretmenliği ÇAYIROVA - (704496)Çayırova Yunus Ergüz İlkokulu 52.015
54 MUSTAFA FİDAN Sınıf Öğretmenliği DİLOVASI - (967650)İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 51.998
55 ŞENOL GÜNGÖRÜR Beden Eğitimi GÖLCÜK - (703571)İhsaniye Denizevler İlkokulu 51.940
56 SERKAN UYGUN Biyoloji DİLOVASI - (752229)TOKİ Şehit Can Duyar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 51.925
57 HAYRETTİN ERDEM Sınıf Öğretmenliği İZMİT - (173891)Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu 51.898
58 EMİRŞAH TORUN Tarih İZMİT - (974922)Gazi Anadolu Lisesi 51.870
59 MURAT POLAT Rehberlik ÇAYIROVA - (973461)Şehit Er Mücahit Okur Anadolu İmam Hatip Lisesi 51.725
60 ZEKİ TUNCER Coğrafya ÇAYIROVA - (967514)Hatice Bayraktar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 51.683
61 METİN MISIRLI Rehberlik KARTEPE - (972921)Kartepe Anadolu Lisesi 51.603
62 MURAT PALA Elektrik-Elektronik Tek./Elektronik DERİNCE - (752458)Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 51.583
63 MUHARREM KARAKOÇ Bilişim Teknolojileri GEBZE - (174129)Gebze Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 51.535
64 SELAMİ TUĞLACI Motorlu Araçlar Teknolojisi İZMİT - (972623)Şehit Öğretmen Ergin Komut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 51.523
65 YAŞAR ALİ AVCI İnşaat Tek./Yapı Tasarımı KÖRFEZ - (173817)Hereke Nuh Çimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 51.455
66 ERKAN MAVİ Kimya/Kimya Teknolojisi KARAMÜRSEL - (965584)Karamürsel 100. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 51.375
67 ESMA ATAK Sağlık Bilgisi KARTEPE - (969960)Yıldız Entegre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 51.315
68 TURGAY ATAMAN Rehberlik GÖLCÜK - (748102)Yaşama Sevinci Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu) 51.313
69 REZAN ÇELENK Okul Öncesi Öğrt KARTEPE - (973292)Derbent Anaokulu 51.200
70 YILMAZ ÖZMÜŞ Beden Eğitimi İZMİT - (703428)Şehit Ümit Balkan Ortaokulu 51.170
71 ERCAN BAŞOL Sosyal Bilgiler KANDIRA - (713679)Anadolu Kalkınma Vakfı Ballar Ortaokulu 51.165
72 SAVAŞ ÖZKAN Sınıf Öğretmenliği BAŞİSKELE - (700627)Vali İhsan Dede İlkokulu 51.150
73 MURAT KARAKAYA Rehberlik İZMİT - (752478)Anakucağı Anaokulu 51.138
74 SERKAN USLU Makine Tek./Makine ve Kalıp İZMİT - (173913)İzmit Mesleki Eğitim Merkezi 51.048
75 BEDRİ ÖZYALÇIN Sınıf Öğretmenliği KANDIRA - (700329)Çerçili Sefa Sirmen İlkokulu 50.945
76 GÖKHAN DUMRUL Türkçe İZMİT - (703245)50. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu 50.938
77 ORHAN AYDOĞAN Tarih KÖRFEZ - (173817)Hereke Nuh Çimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 50.855
78 EKREM BECERİKLİ Tarih DARICA - (970146)Darıca Ülkün Yalçın Anadolu Lisesi 50.845
79 MEVLÜT AKYÜREK Türkçe GEBZE - (752401)Farabi Ortaokulu 50.823
80 MURAT KAYA Sosyal Bilgiler GEBZE - (713527)50. Yıl Chrysler Ortaokulu 50.790
81 İBRAHİM ALTUN Sınıf Öğretmenliği DARICA - (758551)Darıca Cemil Meriç İlkokulu 50.750
82 HALİL HEKİMOĞLU Denizcilik/Gemi Makineleri GÖLCÜK - (174298)Gölcük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 50.733
83 MEHMET EMİN ERKUŞ Sınıf Öğretmenliği KÖRFEZ - (701965)100. Yıl Atatürk İlkokulu 50.730
84 MUSTAFA ÇOBAN Matematik KÖRFEZ - (309543)Çamlıtepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 50.728
85 MUHAMMET SALİH ÇEĞİL Teknoloji ve Tasarım GEBZE - (702131)Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu 50.673
86 MUAMMER AKSEL Motorlu Araçlar Teknolojisi İZMİT - (173913)İzmit Mesleki Eğitim Merkezi 50.480
87 HAKAN ÇELİK Kimya/Kimya Teknolojisi DARICA - (967518)Darıca Aslan Çimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 50.423
88 MEHMET MERTYÜREK Türk Dili ve Edebiyatı ÇAYIROVA - (972915)Şehit İlhan Küçüksolak Anadolu Lisesi 50.353
89 FARUK ÇAKMAK Sınıf Öğretmenliği İZMİT - (703307)Ertuğrulgazi İlkokulu 50.175
90 MERGÜL ÖZCAN ALTAŞ Okul Öncesi Öğrt İZMİT - (958739)Kardelen Anaokulu 49.998
91 MUSTAFA AYKUT Beden Eğitimi DERİNCE - (964127)Derince Necip Fazıl Anadolu Lisesi 49.988
92 MEHMET ARSLAN Coğrafya ÇAYIROVA - (970425)Ertuğrul Kurdoğlu Anadolu Lisesi 49.955
93 RECEP BİLGİN Sınıf Öğretmenliği GEBZE - (702176)Gayrettepe Rotary Kulübü İlkokulu 49.933
94 CAHİT DOĞAN Sınıf Öğretmenliği GEBZE - (701986)Gazi İlkokulu 49.875
95 UĞUR EKİN Sınıf Öğretmenliği KÖRFEZ - (705162)Yukarı Hereke İlkokulu 49.815
96 YAŞAR GÜL Sınıf Öğretmenliği KARAMÜRSEL - (700445)Nazmi Oğuz Ortaokulu 49.750
97 SERAP KAHRAMAN Özel Eğitim İZMİT - (747255)İzmit Nuh Çimento Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (Okulu) 49.720
98 TUFAN ÖZTAŞ Matematik KARAMÜRSEL - (965584)Karamürsel 100. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 49.690
99 ERDEM TABAK Rehberlik İZMİT - (752501)Atılım Anaokulu 49.583
100 HAKAN YILMAZGİL Metal Teknolojisi GÖLCÜK - (174298)Gölcük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 49.560
101 RÜSTEM DOLU Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji KARAMÜRSEL - (700445)Nazmi Oğuz Ortaokulu 49.513
102 DAVUT ATASOY Matematik GEBZE - (973956)Çolakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 49.460
103 HANİFİ TOKAK Kimya/Kimya Teknolojisi KÖRFEZ - (758015)Körfez Fen Lisesi 49.373
104 MUSTAFA YİĞİT Fizik KARTEPE - (970139)Ali Fuat Başgil Sosyal Bilimler Lisesi 49.285
105 YILMAZ ÖLMEZ Sınıf Öğretmenliği GEBZE - (701986)Gazi İlkokulu 49.213
106 ÇETİN KURTPINAR Sınıf Öğretmenliği GEBZE - (702128)Mutlukent İlkokulu 49.135
107 MURAT KAYA Türkçe KÖRFEZ - (705134)Petkim Ortaokulu 49.043
108 İLHAMİ YILDIZ Tarih KARAMÜRSEL - (972920)Karamürsel Alp Anadolu Lisesi 49.035
109 AHMET DURMAZ Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji KARAMÜRSEL - (700511)Güzelkıyı Ortaokulu 49.000
110 SELAHATTİN DURAN Makine Tek./Makine ve Kalıp GÖLCÜK - (174298)Gölcük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 48.958
111 HASAN KILIÇ Biyoloji İZMİT - (173829)Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 48.948
112 SEYİTALİ AKKUŞ Coğrafya DARICA - (969959)İMKB Darıca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 48.918
113 NEZİH ÖZBEK Özel Eğitim DERİNCE - (750312)Derince Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu) 48.800
114 ABDULLAH AKMAN Okul Öncesi Öğrt DARICA - (967841)Darıca Menekşe Anaokulu 48.635
115 ADEM TOHUMCU Sınıf Öğretmenliği ÇAYIROVA - (887781)Demirsaç İlkokulu 48.393
116 TAYLAN GÜNDOĞDU Sınıf Öğretmenliği İZMİT - (703291)Akmeşe İlkokulu 48.360
117 AHMET SEVİMLİ Türkçe KÖRFEZ - (705134)Petkim Ortaokulu 48.333
118 CUMHUR CENK Elektrik-Elektronik Tek./Elektronik İZMİT - (342410)Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 48.288
119 ŞÜKRAN YÜKSEL Sınıf Öğretmenliği KANDIRA - (700368)Kefken Şehit Oğuz Kır İlkokulu 48.095
120 SEMİH ÇAPA Tarih GÖLCÜK - (174308)Anadolu Kalkınma Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 48.008
121 HAMZA MERAL Sınıf Öğretmenliği DARICA - (706836)Darıca Kazım Karabekir İlkokulu 47.893
122 CEMİL KILIÇ Türk Dili ve Edebiyatı KARAMÜRSEL - (174524)Karamürsel Anadolu İmam Hatip Lisesi 47.730
123 HÜLYA ORANSIZ Kimya/Kimya Teknolojisi İZMİT - (325659)Cahit Elginkan Anadolu Lisesi 47.588
124 HALİL ERDAL Tarih GEBZE - (973956)Çolakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 47.500
125 RAMAZAN ÜZÜMCÜOĞLU Sınıf Öğretmenliği DARICA - (977093)Darıca Nenehatun İlkokulu 47.425
126 MELAHAT SÖKMEN Beden Eğitimi ÇAYIROVA - (967514)Hatice Bayraktar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 47.230
127 TAŞKIN UZUN Fizik İZMİT - (173829)Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 47.175
128 CEVDET ESKİ Makine Tek./Makine ve Kalıp GEBZE - (174191)İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 46.838
129 MURAT ŞİMŞEK Coğrafya KÖRFEZ - (758015)Körfez Fen Lisesi 46.748
130 ERDAL SEVİL Biyoloji KARAMÜRSEL - (965584)Karamürsel 100. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 46.715
131 NURİ IŞIK Tarih GÖLCÜK - (174308)Anadolu Kalkınma Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 46.668
132 MUBİN OCAK Sınıf Öğretmenliği DERİNCE - (701525)Bekir Sıtkı Özer İlkokulu 46.660
133 OSMAN YILDIRIM Kimya/Kimya Teknolojisi KANDIRA - (905289)Kandıra Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi 46.533
134 UĞRAŞ ÇELİK Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji DARICA - (700580)Darıca 60. Yıl Ortaokulu 46.425
135 SÜLEYMAN DOĞDU Sınıf Öğretmenliği GEBZE - (701986)Gazi İlkokulu 46.245
136 İSMAİL HAKKI YILMAZ Sınıf Öğretmenliği İZMİT - (703377)Leyla Atakan İlkokulu 46.173
137 MİTHAT İTAK Felsefe KARAMÜRSEL - (174512)Karamürsel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 46.095
138 BÜNYAMİN KANİ Sınıf Öğretmenliği GEBZE - (708447)Mustafa Paşa İlkokulu 46.093
139 ALİ KAYA Türk Dili ve Edebiyatı DARICA - (749200)Darıca Anadolu İmam Hatip Lisesi 45.870
140 DURSUN DOĞAN Sınıf Öğretmenliği GEBZE - (702014)Gebze Eğitim Vakfı İlkokulu 45.785
141 ASUMAN YEŞİL Sınıf Öğretmenliği DİLOVASI - (976515)Can Gülmen İlkokulu 45.780
142 SEMRA ÇAM YILMAZ Okul Öncesi Öğrt İZMİT - (752513)Elma Şekeri Anaokulu 45.780
143 İSMET DUZCAN Sınıf Öğretmenliği BAŞİSKELE - (700610)Bahçecik İlkokulu 45.755
144 OĞUZ NADİR KALKAN Biyoloji GÖLCÜK - (174308)Anadolu Kalkınma Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 45.753
145 MUSTAFA ZAMBAK Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji İZMİT - (703283)Atatürk Ortaokulu 45.713
146 GÜRKAN ARI Muhasebe ve Finansman KARAMÜRSEL - (970899)Mürsel Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 45.490
147 METİN AKYÜREK Sınıf Öğretmenliği GEBZE - (702010)Beylikbağı İlkokulu 45.455
148 HÜSEYİN KURTULUŞ ÖZER Sınıf Öğretmenliği GEBZE - (702102)Mimar Sinan İlkokulu 45.448
149 MEHMET NAZİF IŞILDAR Sınıf Öğretmenliği ÇAYIROVA - (706727)Yenimahalle İlkokulu 45.408
150 KAMURAN GÜNEŞ Sınıf Öğretmenliği ÇAYIROVA - (706655)Çayırova Mevlana İlkokulu 45.330
151 HASAN DEMİRKIR Fizik İZMİT - (974920)Mimar Sinan Anadolu Lisesi 45.305
152 ADNAN EKİNCİ Elektrik-Elektronik Tek./Elektrik GEBZE - (349593)Mesleki Eğitim Merkezi 45.205
153 ERGÜN DEDE Biyoloji ÇAYIROVA - (967790)Yapı ve Kredi Bankası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 45.198
154 KEMAL BUDAK Beden Eğitimi KARTEPE - (700926)Kubilay Ortaokulu 45.185
155 ERTEN ÖZGE Türk Dili ve Edebiyatı DERİNCE - (752458)Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 45.168
156 FATİH MEHMET İLİŞİKLİ Sosyal Bilgiler GEBZE - (713511)Mustafa Paşa Ortaokulu 45.140
157 MÜNİR AYTEKİN Teknoloji ve Tasarım KANDIRA - (700419)Akçaova Ortaokulu 45.110
158 ZAFER ALİ YAMAN İngilizce DARICA - (970148)Darıca Neşet Yalçın Anadolu Lisesi 45.035
159 AHMET ERÇİN Din Kült. ve Ahl.Bil. GÖLCÜK - (174308)Anadolu Kalkınma Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 44.923
160 MESUT ASLAN Sosyal Bilgiler KANDIRA - (963198)Kandıra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 44.635
161 MEHMET ÇETİN Sınıf Öğretmenliği GÖLCÜK - (703415)Saraylı İlkokulu 44.593
162 MEHDİN BARIŞ Din Kült. ve Ahl.Bil. GEBZE - (702066)İnönü Ortaokulu 44.565
163 CEMİL AKBULUT Rehberlik İZMİT - (173925)İzmit Rehberlik ve Araştırma Merkezi 44.470
164 ÜMRAN ÇAKIR Sınıf Öğretmenliği İZMİT - (703435)Türk Pirelli İlkokulu 44.440
165 ÖMER BAŞTAN Din Kült. ve Ahl.Bil. DERİNCE - (737525)Hamit ÖZDAĞ İmam Hatip Ortaokulu 44.135
166 BEYHAN ÇAM Okul Öncesi Öğrt DARICA - (967841)Darıca Menekşe Anaokulu 44.015
167 LATİF ŞÜKRÜ ÖZGÜR İLHAN Sınıf Öğretmenliği DERİNCE - (701529)Çakabey İlkokulu 43.605
168 ZAKİR CANTENUR Sınıf Öğretmenliği GEBZE - (702174)Balçık İlkokulu 43.595
169 SERKAN ÇELEBİ Rehberlik İZMİT - (747255)İzmit Nuh Çimento Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (Okulu) 43.545
170 AHMET ŞEN Türkçe GEBZE - (702096)Kroman Çelik İlkokulu 43.400
171 VELİ KINAY Sınıf Öğretmenliği GEBZE - (702014)Gebze Eğitim Vakfı İlkokulu 43.298
172 HASAN TEKİN Sınıf Öğretmenliği DİLOVASI - (708136)Çerkeşli Nuh Çimento İlkokulu 43.133
173 EKREM ERTUĞRAL Sınıf Öğretmenliği DERİNCE - (701537)Çınarlı İlkokulu 43.113
174 ERDİNÇ TIRMIK Sınıf Öğretmenliği ÇAYIROVA - (706655)Çayırova Mevlana İlkokulu 42.623
175 FUAT KALAYCI Sınıf Öğretmenliği DARICA - (977093)Darıca Nenehatun İlkokulu 42.293
176 MUZAFFER SUBAŞI Sınıf Öğretmenliği ÇAYIROVA - (706655)Çayırova Mevlana İlkokulu 42.140
177 YAŞAR GÜL Sınıf Öğretmenliği GEBZE - (702128)Mutlukent İlkokulu 41.935
178 MEHMET LEVENT YURTSEVER Sınıf Öğretmenliği DERİNCE - (701550)Dumlupınar İlkokulu 41.868
179 EYYUP ÖZKILAVUZ Felsefe İZMİT - (967415)İzmit Bilim ve Sanat Merkezi 40.630
180 TUNCER FARUK AYDIN Sınıf Öğretmenliği BAŞİSKELE - (708369)Yuvacık Serdar İlkokulu 40.343
181 MUHAMMET ÇİFCİ Sınıf Öğretmenliği KARTEPE - (707304)Hacı Halim Karslı İlkokulu 40.263
182 EDİP KAYA Sınıf Öğretmenliği GEBZE - (752402)Farabi İlkokulu 39.975
183 ALİ OSMAN DURSUN Sınıf Öğretmenliği GEBZE - (749339)Hürriyet İlkokulu 38.835
184 ALPASLAN ATEŞ Sınıf Öğretmenliği DİLOVASI - (706622)Dilovası İlkokulu 38.813
185 İBRAHİM AYDIN Din Kült. ve Ahl.Bil. GEBZE - (750447)Gebze Emlak Konutları Ortaokulu 38.030
186 FİKRET GENÇ Sınıf Öğretmenliği GEBZE - (701924)Bilgi İlkokulu 35.878
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.