Fuat Avni'den AK Parti ve Erdoğan'a çirkin saldırı

Her fırsatta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti Hükümetini hedef alan FETÖ/PDY'nin sosyal meday ayağı Fuat Avni hesabı, dün gece yine Erdoğan ve AK Parti ile ilgili saldırılarını devam ettirdi. Erdoğan, MİT ve AK Parti Gençlik kollarının DAEŞ'e yardım ettiğini iddia eden Fuat Avni hesabı, çirkin saldırılarını bir bir sıraladı.

Fuat Avni'den AK Parti ve Erdoğan'a çirkin saldırı
30 Haziran 2016 Perşembe 10:00

Fettullahçı Terör Örgütü Paralel Devlet Yapılanmasının Twitter'daki sesi olan Fuat Avni rumuzlu kullanıcı, dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef almış ve Atatürk Havalimanı terör saldırısının sorumlusu olarak lanse etmişti. FETÖ/PDY'nin sosyal medya ayağı olarak adlandırılan Fuat Avni Hükümet ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çirkin saldırılarını sürdürdü. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın terör örgütü DAEŞ'e yardım ettiğini iddia eden Fuat Avni, Osmanlı Torunları Derneğinin de DAEŞ'e bağlı olduğunu ve MİT'e çalıştığı iddialarını sıraladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'nin timsah gözyaşları döktüğünü söyleyen Fuat Avni, terör örgütü DAEŞ'e Erdoğan ve Hükümetin yardım ettiğini iddia etti. DAEŞ militanlarının Türkiye'de eğitildiğini iddia eden Fuat Avni, MİT'in birimlerinin DAEŞ militanı yetiştirdiğini söyledi. Saldırılarının dozunu arttıran Fuat Avni Konya Meram'da terör örgütü DAEŞ'in kamplarının olduğunu, burada yetişen teröristlerin Suriye'ye gönderildiğini ifade etti. 

AK Parti'ye her yönden saldırmayı hedef haline getirmiş Fuat Avni AK Parti Gençlik Kolları, Osmanlı Ocakları ve Osmanlı Torunları Derneğinin DAEŞ'e militan gönderdiğini iddia etti. Elinde kanıt olmadan algı operasyonu yürütmeye çalışan Fuat Avni, DAEŞ militanlarınında Türkiye'deki sağlık kuruluşlarında ücretsiz tedavi olduğunu iddia etti. 

Hükümete ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saldırmayı hedef olarak belirlemiş Fuat Avni, yalanlarını bir bir sıralayarak, herkesin bir olması gereken böyle acılı bir günde, fırsat kollayarak, algı operasyonu yürütmeye çalıştı. Fuat Avni'nin yazdığı bu mesajlar Twitter'de binlerce beğeni ve reTweet aldı.

İşte Fuat Avni hesabından dün gece atılan mesajlar şu şekilde;

1. Narsist ve avaneleri timsah gözyaşı döküyor. IŞİD onların eseri. IŞİD'i kendi elleriyle büyüttüler.

2. Türkiye'yi IŞİD'in eğitim, transfer ve lojistik üssü haline Narsist ve avaneleri getirdi. Bu acıların yaşanacağını defalarca yazdım.

3. Narsist'in bilgisi dahilinde, Fidan'ın kontrolünde Türkiye'de, IŞİD'e militan toplama merkezleri var.

4. Göçmen Toplama Merkezi adı altında çalışan legal görünümlü yerlerde MİT'in illegal birimleri IŞİD’e eleman devşiriyor.

5. Başta İstanbul olmak üzere IŞİD’e eleman sevkiyatı yapılan 70 farklı nokta var. Binlerce insanı devşirip IŞİD askeri haline getirdiler.

6. Zeytinburnu’nda IŞİD’e eleman kazandıran karargah, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa ve Topkapı’da IŞİD’e eleman temin eden merkezler var.

7. Esenkent’te Halil İbrahim Yılmaz yönetimindeki Sosyal Yardımlaşma Derneği IŞİD’e eleman ayarlıyor. H.İ.Yılmaz, Efkan’ın kuzeni.

8. IŞİD'in başındaki Bağdadi’nin kardeşi İstanbul’daki Göçmen Toplama Merkezi’ne gelerek MİT'çilerle çalıştı. Gelişini Fidan koordine etti.

9. Bu merkezlerde militanlara para, sahte pasaport ve kimlik ayarlanıyor. Belli bir süre barınmaları ve beslenmeleri sağlanıyor.

10. İsim, soyisim değiştirme ve pasaport alımını kolaylaştıran yasa militanların rahat dolaşımını sağlamak için Fidan'ın talebiyle çıkarıldı

11. Türkiye'de binlerce militan yetiştirildi. Konya-Kırşehir-Bolu-Sakarya-Bursa-İstanbul-Tekirdağ hattı IŞİD militanlarının kışlası oldu.

12. Sakarya Akyazı ilçesi ve İnönü Yaylası’nda IŞİD kampları var. Pamukova’da el konulan Cem Uzan'ın çiftliğinde IŞİD'çiler eğitiliyor.

13. Uludağ’ın iç kesimlerinde IŞİD’e kamp yerleri tahsis edildi. Ayrıca Konya Meram’da IŞİD kampları var.

14. Militanlar eğitimin ardından Suriye'ye yollanıyor. Orada savaş pratiği kazanıyorlar. Suriye'deyken irtibat devam ediyor.

15. Suriye'deki deneyimden sonra içlerinden gözü kara olanların mülteci kılığında Avrupa'ya geçişleri sağlanıyor.

16. Hizbullah, İBDA-C ve selefi radikal örgütlerle ilişkili olan kişiler de IŞİD’e eleman olarak servis edildi. Aralarında MİT'çiler de var.

17.Hizbullah ve diğer terör örgütlerindeki üst düzey militanların yakınları, Narsist-Fidan organizatörlüğünde devlette kritik yerlere atandı

18. Fidan pis işlerini stratejik düşünce kuruluşları ve özel güvenlik firmaları üzerinden yapıyor. Legal görünümlü, illegal yapılar.

19. SADAT, Terörist Eğitim Organizasyonu gibi çalışıyor. Yıllardır bünyesinde radikal tiplere askeri eğitim veriyor.

20. SADAT, Çetin Güvenlik, Stratejik Düşünce Enstitüsü ve Sancak Akademi gibi yapılanmalar tümüyle MİT güdümünde.

21. Narsist terör örgütlerini kontrolü altında tutarak yön veriyor. İçerde ve dışarda hedeflerini bu şekilde gerçekleştireceğini düşünüyor.

22. Başkan olup ölene kadar Türkiye'yi demir yumrukla yönetmeyi ve kendisinden sonra ülke yönetimini ailesine miras bırakmayı hesaplıyor.

23. Narsist, kendisi için tehdit gördüğü ülkelerin üzerine terör örgütlerini salıyor. Dünyanın başına musallat oldu. Bu suçları dosyalanmış.

24. AKP Gençlik Kolları, Osmanlı Ocakları, Osmanlı Torunları Derneği ve bazı tarikatlardaki saf gençleri kandırıp kamplara yolluyorlar.

25. Bazı tarikatlara sızan emekli TSK ve kamu personelleri oradaki gençleri IŞID kamplarına yönlendiriyor.

26. Osmanlı Torunları derneği, IŞİD’in önemli eleman kaynaklarından biri. Derneğin başkanı İsa Üçüncü MİT'e çalışıyor.

27. Fatih’te uyuşturucu bağımlısı gençleri ıslah için kurulan Gençlik ve Uyuşturucuyla Mücadele Derneği, müptela gençleri IŞİD'e yolluyor.

28. IŞİD bu müptela gençleri, motivasyonla ve bolca uyuşturucuyla canlı bomba haline getirip katliamlar yaptırıyor.

29. IŞİD kamplarına silahlar MİT'ten gidiyor. Militanlar silahları kullanma eğitimini SADAT bünyesindeki eski asker ve polislerden alıyor.

30. SADAT'çı Adnan Tanrıverdi, kendince Halife Ordusu kuruyor. Narsist, Adnan'ı desteklemeleri için Bozdağ ile Şentop'u görevlendirdi.

31. Derinlerin karanlık adamı Dilipak SADAT'ın resmi danışmanı. Dindar görünümleriyle dindarlara en büyük zararı veren yılların ajanları.

32. MİT'te Suriye’deki radikal örgütler masasında çalışan Ozan Kıran’ın babası Fethi Kıran da SADAT yöneticilerinden, MİT'e çalışıyor.

33. Narsist'in dünürü Bilal'in kayınpederi Orhan Uzuner de SADAT yöneticileriyle birlikte hareket ediyor, Narsist'e bilgi veriyor.

34. Güvenlik kuvvetleri tarafından IŞİD’e yönelik yapılacak operasyonlar Narsist’in talimatıyla, resmi makamlarca engelleniyor.

35. Kayseri Bedir Gençlik Kolları Derneği’nin IŞİD’e katılım sağladığı belgelenmesine rağmen, konu Kayseri Valiliği’nin emriyle kapatıldı.

36. Teröristlerin eğitildiği kamplardan o bölgenin AKP'li belediye başkanlarının haberi var. Kamplara yiyecek, içecek, giyecek yolluyorlar.

37. Sebep oldukları kötülüklerin resimleri, videoları mahkemede delilleriyle önlerine konduğunda söyleyecek tek sözleri kalmayacak.

38. Yurtdışında yaralanan IŞİD’çiler Türkiye’deki sağlık kuruluşlarında ücretsiz tedavi ediliyor.

39. İstanbul Başakşehir 4. Etapta bazı bloklar, yandaş hastanelerin himayesinde yaralı IŞİD militanlarının tedavisine ayrıldı.

40.Sakarya’daki Fırıncı Adnan yaralı IŞİD’lileri Emine Erdoğan’ın Medical Park hastanesinde tedaviye getirenlerden. Her adımları belgelenmiş

41.Körfez ülkelerinden kargo uçakları ve gemilerle gümrüksüz, seri numarasız getirilen silahların IŞİD’e sevkiyatı MİT kontrolünde yapılıyor

42. Levent Göktaş ve ekibi, para, nüfuz ve menfaat karşılığında IŞİD'e silah sevkiyatını yürütüyor. MİT Müsteşarlığı için anılması bundan.

43. IŞİD’e mühimmat sağladığı için uluslararası arenada kara listede bulunan Nitromak ve Metkim şirketlerine Savunma Bakanlığı ihale veriyor

44. Hangi kamu görevlisinin hangi IŞİD faaliyetine destek verdiği, göz yumduğu veya olayları kapattığı dakika dakika kayıt altına alınıyor.

Narsist ve ajanları pisliğe batmış durumda, çıkmaları imkansız. Pislikte boğulup gidecekler.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Guncel Son Dakika Kamu, Memur Haber